Obsługa prawna spółek

 

Profesjonalna obsługa prawna spółek daje Ci pewność i bezpieczeństwo, które są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania i generowania zysków przez Twoją firmę. Nawet jeśli na początku działalności może Ci się wydawać, że wsparcie kancelarii nie jest konieczne, praktyka często pokazuje, że bez takiej pomocy trudno jest efektywnie zarządzać problemami prawnymi.

Kiedy prawnik monitoruje sposób prowadzenia Twojej działalności, pomaga Ci unikać wielu potencjalnie trudnych sytuacji, w tym kosztownych i stresujących postępowań sądowych. Dlatego warto zainwestować we współpracę z kancelarią już na etapie tworzenia spółki, aby zminimalizować ryzyko prawne od samego początku.

Kluczowym aspektem jest wybór odpowiednich specjalistów. Tylko prawnik z doświadczeniem w zakresie prawa spółek może skutecznie zabezpieczyć Twoje interesy. Prawnicy z Kancelarii Biznesteka kancelaria prawna od lat wspierają przedsiębiorców, a prawo spółek stanowi jeden z głównych obszarów ich działalności. Nasza kancelaria to gwarancja profesjonalizmu i skuteczności, na którą możesz liczyć.

Zakładanie spółek

Konsultacje online

Czy warto założyć spółkę?

Umów się na konsultację online i sprawdź czy spółka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

zakładanie spółki s24

Umów się na konsultację online i sprawdź czy spółka jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

Zakładanie spółki u notariusza

Potrzebujesz umowy spółki, która uwzględni potrzeby wspólników i zabezpieczy Was na przyszłość? Przygotujemy tekst umowy dostosowany do Waszych potrzeb.

W czym możemy Ci pomóc?

  • Doradztwo przy wyborze formy prawnej: pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę prawną dla Twojej działalności.
  • Rejestracja spółki: kompleksowa obsługa procesu rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS), umożliwiająca szybki start działalności.
  • Przygotowanie dokumentacji: sporządzamy i weryfikujemy umowy, regulaminy, statuty, porozumienia wspólników, porozumienia małżonków zapewniając zgodność z obowiązującymi przepisami.
  • Obsługa zgromadzeń: organizujemy zgromadzenia wspólników oraz posiedzenia rad nadzorczych i zarządów, dbając o ich prawidłowy przebieg.
  • Doradztwo w M&A: oferujemy wsparcie w procesach fuzji i przejęć, przeprowadzając due diligence i przygotowując niezbędne dokumenty transakcyjne.
  • Likwidacja spółek: zapewniamy pełne wsparcie w procesie likwidacji spółki, dbając o zgodność z przepisami prawa i minimalizując ryzyko.
  • Przekształcenia spółek: doradzamy przy przekształceniach spółek, zapewniając prawidłowy przebieg procesu i zgodność z obowiązującymi przepisami.
  • Optymalizacja podatkowa: Doradzamy w zakresie optymalizacji podatkowej, minimalizując obciążenia podatkowe Twojej firmy.

opinie

Jakub Czerny
Jakub Czerny
2024-05-22
Polecam skorzystanie z usług firmy Biznesteka. Pani adwokat pomogła mi zrozumieć zagadnienia związane z przepisami spółki z o.o., na które nie potrafiłem samodzielnie (i na różnych forach) znaleźć odpowiedzi. Bardzo miła i konkretna rozmowa, z całą pewnością będę chciał w przyszłości ponownie skorzystać z usług firmy :).
Pola Sobczyk
Pola Sobczyk
2024-03-02
Konkretnie, uczciwie, sympatycznie - bardzo polecam. U mnie wszystko się wyjaśniło i bardzo polecam tutejsze usługi.
Karol Zaz
Karol Zaz
2024-02-22
Pomimo problemów na łączach video, Pani mecenas w czasie spotkania wirtualnego zadzwoniła i odpowiedziała na nurtujące pytania. Pani mecenas szczegółowo i profesjonalnie wyjaśniła kwestie związane z moimi pytaniami o jestem w 100% zadowolony z darmowej konsultacji. Polecam
Kamil Gajowy
Kamil Gajowy
2024-02-08
Konsultacja internetowa w super jakości. Doradztwo na wszystkie nurtujące pytania . Punktualnie, bez pośpiechu . Polecam
Dorota Lenartowicz
Dorota Lenartowicz
2024-01-13
Bardzo polecam współpracę z adw. Magdaleną Biedrzycką. Konsultacja została przeprowadzona w bardzo rzeczowy i profesjonalny sposób. Pani Magdalena dokładnie przedstawiła możliwości oraz plusy i minusy poszczególnych rozwiązań, uwzględniając potrzeby mojej firmy.
Artur Koral
Artur Koral
2024-01-05
Rzeczowa, uczciwa, profesjonalnie przeprowadzona i bardzo przyjazna rozmowa doradcza. Czulem, ze potrzeby mojej firmy byly na pierwszym miejscu (a nie np dazenie do sprzedazy dalszych uslug). Z pewnoscia skorzystam ponownie w przyszlosci.
Alicja Motyka
Alicja Motyka
2023-10-27
Dziękuje 🤗🙌💛 niesamowita wiedza! Polecam
Ewelina
Ewelina
2023-09-20
Polecam każdemu przedsiębiorcy skorzystać z usług Pani Magdy, bardzo przydatne i przede wszystkim rzetelne informacje. Każdy temat omówiony w sposób dokładny i jak najbardziej zrozumiały. Jeszcze raz polecam! 🙂

Dlaczego my?

Lat doświadczenia

Skuteczność

Rekomendujemy sprawdzone strategie i rozwiązania dla Twojego biznesu.

 

Innowacyjność

Stale poszukujemy nowych rozwiązań, które mogą przynieść Ci korzyści.

 

Zaangażowanie

Jesteśmy w pełni zaangażowani w Twój sukces, oferując Ci wsparcie na każdym etapie współpracy.

 

Gotowy?

 

Porozmawiajmy

o Twoim biznesie