Treści na Portalu BiznesTeka.pl i przekazywane za pośrednictwem Newslettera mają charakter ogólny, informacyjny i edukacyjny. Staramy się, aby informacje na Portalu BiznesTeka.pl były aktualne.

Portal BiznesTeka.pl nie udziela indywidualnych porad prawnych. Portal stwarza miejsce do publikowania treści przez Ekspertów, którzy mają odpowiednią wiedzę merytoryczną.

Treści na Portalu nie stanowią indywidualnej porady prawnej ani opinii prawnej, nie odnoszą się do konkretnego stanu faktycznego. Eksperci publikujący swoją wiedzę w formie artykułów na Portalu BiznesTeka.pl nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie zawartości w celu podjęcia indywidualnej decyzji. Eksperci zastrzegają sobie prawo do zmiany treści artykułów w szczególności w sytuacji zmiany prawa, orzecznictwa oraz praktyki organów.

Pamiętaj, materiały umieszczane na Portalu są objęte ochroną praw autorskich, nie możesz ich kopiować w całości lub w części bez uprzedniej, wyraźnej zgody Portalu BiznesTeka.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz mieć pewność, iż Twoje decyzje są podjęte w oparciu o pełną wiedzę skonsultuj się bezpośrednio z Ekspertem Portalu BiznesTeka.pl lub innym prawnikiem celem uzyskania indywidualnej porady.

Możesz w tej sprawie napisać do nas, skierujemy Cię do odpowiedniej osoby: kontakt@biznesteka.pl