Poznaj ekspertów

Magdalena Biedrzycka

Magdalena Biedrzycka

Założycielka BiznesTeki, Adwokat Biznesu

Misją Magdy jest zwiększanie świadomości prawnej przedsiębiorców.

Od lat wspiera swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłowością przedsiębiorców w zakresie umów, spółek (w szczególności sp. z o.o.) prowadzi procesy sądowe, doradza menadżerom, członkom zarządu i właścicielom firm.

Daniel Dębecki

Daniel Dębecki

Radca Prawny, Ekspert Biznesteki

Misją Daniela jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi prawnej i biznesowej, pomagając im podejmować mądre decyzje w zakresie inwestycji, transakcji nieruchomościami, spraw upadłościowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz innych aspektów związanych z rynkiem finansowym.

 

Aleksandra Miśkiewicz

Aleksandra Miśkiewicz

Ekspert BiznesTeki, Radca Prawny

Misją Aleksandry jest pomoc klientowi w realizacji obranych przez niego celów.

Od 10 lat wpiera jako radca prawny przedsiebiorców wiedzą i doświadczeniem, również na sali sądowej.  We współpracy – ceni sobie szczerą i przyjacielską relację z klientami, w której obie strony mają do siebie zaufanie.

Sławomir Reszka

Sławomir Reszka

Radca Prawny, Ekspert Biznesteki

Misją Sławomira jest pewnienie klientom kompleksowej obsługi prawnej w procesie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Od 20 lat wspiera klientów również w procesie inwestycyjnym – począwszy od nabywania nieruchomości, przez etapy realizacji budowy, aż do zakończenia okresu rękojmi i gwarancji.

Anita Żołyniak-Piętka

Anita Żołyniak-Piętka

Radca Prawny, Ekspert Biznesteki

Misją Anity jest doradzanie klientom w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego oraz prawa handlowego i cywilnego.

Specjalizuje się także w obsłudze spółek, jestem dyrektorem działu prawnego obsługującego grupę ponad 100 spółek. Koordynuję projekty inwestycyjne m.in. z branży energetycznej, spożywczej i motoryzacyjnej.

Ewelina Cofór

Ewelina Cofór

Radca Prawny, Ekspertka BiznesTeki

Misją Eweliny jest wspieranie przedsiębiorców szczególnie w prowadzeniu spółki z o.o.

Od lat wspieraa klientów w sprawach upadłościowych, restrukturyzacyjnych i dochodzeniu należności. Ewelina jest doktorantką w katedrze prawa cywilnego.

Justyna Dżbik-Kluge

Justyna Dżbik-Kluge

Dziennikarka, Ekspertka BiznesTeki

Od 20 lat pracuję w mediach.

Korzystając z mojego wieloletniego doświadczenia w pracy w branży medialnej, szkolę, doradzam i wspieram duże i małe firmy, organizacje, a także instytucje pozarządowe w budowaniu wizerunku w mediach, konstruowaniu komunikatów medialnych oraz w wystąpieniach publicznych.

Edyta A. Rygielska

Edyta A. Rygielska

Księgowa, Ekspertka BiznesTeki

Misją Edyty jest aktywne wspieranie przedsiębiorców w osiąganiu sukcesu biznesowego.

Edyta jest księgową i przyszłym doradcą podatkowym. Interesuje się tematem motywacji wewnętrznej przedsiębiorców i nieustannie zdobywa nowe kompetencje zawodowe.

Andrzej Nowak

Andrzej Nowak

Doradca podatkowy, Ekspert BiznesTeki

Misją Andrzeja jest pomaganie przedsiębiorcom odnaleźć się w skomplikowanym świecie podatków oraz wybranie najefektywniejszych rozwiązań, które wspierają rozwój biznesu.

Nieruchomości to jego ulubiony temat. Od 23 lat prowadzi własną kancelarię podatkową w kilku miastach.

Zapisz się na biznesletter dla przedsiębiorców

Będziesz otrzymywać pigułkę wiedzy prawnej dla firm, powiadomienia o szkoleniach , a także rabaty przewidziane wyłącznie dla zapisanych. Teraz już nic Cię nie ominie!